БIЗДIҢ БАЙЛАНЫСУЛАРЫМЫЗ

Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты
070019
Қазақстан Республикасы
Өскемен қ.
М. Горький к., 40

Тел/факс: 26-48-13

maslihatvko@rambler.ru
maslihatvko@rambler.ru

ҚАТЫСУШЫЛЫҚ
Яндекс.Метрика

Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты депутаттарын сайлауы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық сайлау комиссиясының 7 желтоқсандағы 2015 жылғы № 17 қаулысымен сайлау округтерінің шекаралары анықталған.

Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты депутаттарын сайлауы бойынша  Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық сайлау комиссиясының  7 желтоқсандағы 2015 жылғы №  17 қаулысымен сайлау округтерінің шекаралары анықталған.  

№ 1 Өскемен сайлау округі

Орталығы: Өскемен қаласы әкімдігінің «№ 45 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Сәтпаев даңғ.3;

Шекаралары: ЖМК шағын ауданы, Үлбі кенті, Жыланды кенті, А.Куленов атындағы кент, 19 тұрғын ауданының шегінде.

№ 1 Өскемен сайлау округінен депутат болып Қамасова Зарина Айдарханқызы сайланды.


№ 2 Пристан сайлау округі

Орталығы: Өскемен қаласы, № 19 орта мектеп, Қабанбай батыр көшесі, 74;

Шекаралары: Аблакетка, Басово, Водное, Лесозавод (Промбаза), Красин кентінің шағын аудандары, Новаторов, Питер Коммунарлары көшелерінің Мызы көшесінің №№ 3-35 үйлері арасындағы үйлер, Қазақстан көшесі № 126 үй; Буров көшесі, Қабанбай батыр көшесіндегі № 5 – 91 аралығындағы үйлер шегінде.

№ 2 Пристан сайлау округінен депутат болып Рыпакова Ольга Сергеевна сайланды.


№ 3 Әуезов сайлау округі

Орталығы: Өскемен қаласы, Шығыс Қазақстан Мемлекеттік университетінің корпусы, Қазақстан көшесі, 55;

Шекаралары: Солжағалау кенті, Қазақстан көшесі бойынша № 8 – 43 (екі жағыда) үйлер; Буров көшесінің № 9 – 51а үйлері; Қабанбай батыр көшесі № 93, 99, 99/1, 114 – 136 үйлер, Е.П.Славский атындағы жағалаумен, Әуезов даңғылы, Крылов көшесінен Киров көшесіне дейін шектелген үйлер; Жеңіс даңғылы, Қ. Қайсенов, Қазақстан, М.Горький, Головков көшелері, Киров көшесі бойынша № 66 үй, 23-шағын аудан, Меновное, Ново-Явленка, Ахмер, Жаңа Ахмер, Самсоновка, Ново-Троицкое Шығыс ауылдарының шегінде.

№ 3 Әуезов сайлау округінен депутат болып Олег Владимирович Чернышов сайланды.


№ 4 Орталық сайлау округі

Орталығы: Өскемен қаласы, № 1 орта мектеп, Қ.Қайсенов к.,119/1;

Шекаралары: Пермитин көшесіндегі № 29, 31 үйлері, Крылов көшесіндегі № 76 үйден бастап соңына дейін, Стрелка шағын ауданы, Е.П.Славский атындағы жағалаудағы № 19 үйден соңына дейін, А.Протозанов, Қ.Қайсенов көшесі бойындағы үйлер, Қ.Қайсенов, Головков, М.Горький көшесімен шектелген үйлер, Қазақстан көшесі бойындағы № 99/1 үйге дейін (тақ нөмірлі жағы),Киров көшесіндегі № 122- 253 үйлер, Шмелев Лог кенті шегінде.

№ 4 Орталық сайлау округінен депутат болып Цораев Алексей Асланбекович сайланды.


№ 5 Согра сайлау округі

Орталығы: «Титан-магний комбинаты» АҚ Мәдениет үйі, Менделеев көш., 6;

Шекаралары: Согра, Ескі және Жаңа Подхоз, Овечий ключ, Жаңа Согра, Жаңа Гавань, Радужный кенті, Коршунов станциясы, Мельзавод-10 шағын аудандары, Северный, Тополиная Роща, Бабкина Мельница шағын аудандары, Ворошилов көшесі үйлерінен бастап Абай даңғылы үйлеріне дейін; Абай даңғылы бойында № 1-17(екі жағы), Лермонтов, Шолохов көшелері шегінде.

№ 5 Согра сайлау округінен депутат болып Мамутова Әсем Тілекқызы сайланды.


№ 6 Cтуденттер сайлау округі

Орталығы: Өскемен қаласы, Д.Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан облыстық мемлекеттік техникалық университетінің бас корпусы, Серікбаев көш.,19;

Шекаралары: 30-Гвардияшылар дивизиясы, Михаэлис, Ғарышкерлер көшесімен шектелген үйлер, Достоевский көшесіндегі № 17 үй, Тәуелсіздік даңғылынан Серікбаев көшесіне дейінгі үйлер, Астана көшесі, Студенттер қалашығы, Карбышев көшесіндегі № 22-40 үйлер, Виноградов көшесі № 6-22; 5, 19-29 үйлер, Айтықов көшесіндегі жеке тұрғын үйлермен шектелген.

№ 6 Студенттер сайлау округінен депутат болып Балушкин Анатолий Михайлович сайланды.


№ 7 Құрылыс сайлау округі

Орталығы: Өскемен қаласы, № 16 орта мектеп, Ворошилов көш., 89;

Шекаралары: Михаэлис көшесі № 2 үй, 30-Гвардияшылар дивизиясы, Амурская көшелері, Тәуелсіздік даңғылы, Образцовая көшесіндегі № 1, 5а үйлер, Ворошилов, Стахановская, Чернов, Гоголь, Добролюбов, Бажов (№ 190 үйге дейін), Рабочая, Омская, Строительная, Трактор көшелері, Абай даңғылынан Михаэлис көшесінің № 2 үйі шегінде.

№ 7 Құрылыс сайлау округінен депутат болып Головатюк Владимир Михайлович сайланды.


№ 8 Мирный сайлау округі

Орталығы: Өскемен қаласы, «Восток» ДОҒЗО, Революционная көш., 2;

Шекаралары: Ақтөбе, Целинная, Сафонов, Полежаев, Мостовая, Добролюбов, Ворошилов, Гоголь, Чернов, Стахановская көшелерінен Ворошилов көшесіне дейін, Образцовая көшесі (№ 1, 5а үйлерін қоспағанда),Тәуелсіздік даңғылы, Стахановская, Таврическая, Гагарин бульвары, Л.Чайкина, Виноградов, Карбышев, Ломоносов, Морская көшелері, Морской тұйық көшесінен Ақтөбе көшесіне дейін, Нефтебеза шегінде.

№ 8 Мирный сайлау округінен депутат болып Солдатов Сергей Федорович сайланды.


№ 9 Защита сайлау округі

Орталығы: Өскемен қаласы, № 22 орта мектеп, Октябрь көш., 120;

Шекаралары: Защита, Әуежай, құрылыс материалдар комбинаты, Прохладный шағын аудандары, «Геолог», «Кедр», «Пищевик», «Буревестник», «Буревестник-2» бағбандық серіктестіктері.

№ 9 Защита сайлау округінен депутат болып Абитаев Фарид Құмашұлы сайланды.


№ 10 Тохтаров сайлау округі

Орталығы: Риддер қаласы, «Мектеп-гимназия»коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тоқтаров к., 17а;

Шекаралары: Поперечное, Пригородное, Жоғарғы Хариузовка, Ливино, Коноваловка ауылдары, Совхозный мөлтек ауданы, 7-мөлтек аудан; Көшелер: Сокольная, Октябрь, Пролетар, Тюмень, Боковая, Ойротская, Малая Таловка, Таловская, Пушкин, Трудовая, Крупская, Абай, Восточная, Индустриальная, Западная, Севастополь, Чайковский, Вавилов, Первомай, Репин, Дачная, Северная, Кирпичная, Южная, Буденный, Зырян, Хабаров, Татар, 1-ші Нагорная, Сибирская, Загородная, Панфилов, Радищев, Париж Коммунасы, Нұрсейітов, Полярная, Совет, 1-ші, 2-ші, 3-ші Стахановская, Ударная, Достоевский, Коминтерн, Красноармейская, Байкальская, 8-наурыз, Интернациональная, Суворов, Свинцовая, Лесопильная, Горноспасательная, Рабочая, Пионерская, Базовая, Журавлихинская, Тишинская, Озерная, Заречная, К.Маркс, Ф.Энгельс, Водопьянов, Ушаков, Лениногорская, Кавказская, Лесная, Подгорная, Пугачев, Средняя, Марат, Крольчатник, Пожарная, Вокзальная, Новая, Р.Люксембург, К.Либкнехт, Шишкин, Тайчибаев, Базарная, Чкалов, Курек, 9 мамыр, Рудничная, Калинин, Куйбышев, Кузнечная, К.Цеткин, Боровая, Клубная, Садовая, Ташкентская, Колхозная, Быструшинская, Котовский, Хариузовская, Змеиногорская, Комсомольская, Гризодубова, Осипенко, Степная, Риддерская, Киров, Некрасов, Большевистская, Краевая, Серов, Владивостокская, Угловая, Алтайская, Авиционная, Речная, Володарского, Пригородная, Полевая, Үлбі, Папанин, Луначарский, Ермаков, Ботаническая, Хорев, М. Горький, Қазақстан, Короткая, Геолог ықшам ауданы, Черепанов, Семей, Больничная, Лазо, Семашко, Щорс, Звездная, Изобильная, Колчин, Урожайная, Совхозная, Безголосов, Станция қалашығы, Тоқтаров, Чапаев, Семенов, Әуезов, В. Клинка, Свердлов, Шевченко, Белинский, Ушанов, Қонаев, Орджоникидзе, Тельман, Крылов, Герцен, Гоголь, Ш. Уәлиханов, Айдарханов,Урицкий, Гагарин, Тәуелсіздік даңғылдары, Космонавтар өтпежолы, 3- мөлтекаудан: 1-6, 29-31, 34-36; Тұйық көшелер: Пролетарский, Первомайский, Зыряновский, Восточный, Школьный, Индустриальный, Вавилов, Малый Таловский, Татарский, Загородный, Полярный, Свинцовый, Тишинский, Рабочий, Пугачёв, Лениногорский, Лесной, Пионерский, Энгельс, К.Маркс, Филипповский, Нижний, Кузнечный, Садовый, Колхозный, Речной, Өскемен, Малый, Большевистский, Степной, Базовый, Некрасов, Хариузовский, Комсомольский, Алтайский, Быструшинский, Риддерский, Змеиногорский, Полевой, Семей, 1-ші, 2-ші Қазақстандық, Щорс, М. Горький, Безголосов, З.Космодемьянская, Металлистер, Андреевский, Проходческий, Шахтостроитель.

№ 10 Тохтар сайлау округінен депутат болып Анчугин Александр Михайлович сайланды.


№ 11 Рощин сайлау округі

Орталығы: Риддер қаласы, «№ 14 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 3 ықшам аудан, 23;

Шекаралары: 3-ықшам аудан, 7-12, 15-20, 20/1, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 32/1, 33, 33/1, 4-ықшам аудан, 1-6, 6а, 6б, 6в, 7-11, 14, 15, 16, 16а, 17-21, 21/1, 23, 24, 24а, 26, 30-32, 34-40; 5 ықшам аудан, 91, 93, 94, 95 кварталдар, Көшелер: Островский, Войков, Толстой, Маяковский, Тишинская СЭС, Юбилейная, Кутузов, Халтурин, Братская, Красноярская, Мичурин, Спортивная, Лермонтов, В.Пик, Жамбыл, Ломоносов, Грибоедов, Бажов, Разин, Матросов, Курчатов, Жуковский, Барнаулская, Лихачев, Коммунальная, Баку Комиссарлары, Қарағанды, Самоквитов, Сосновый бор, Гаражная, Объездная, Дружба, Орталық, Волочаевская, Попов, Набережная, Громатушинская, Кедровская, Почтовая, Луговая, Пихтовская, Заводская, Шоссейная, Дрейман, Гэсовская, Буровая, Перспективная, Весенняя, Солнечная, Николаев, тұйық көшелер: Амбулаторный, Котельный, Водопроводный, Бұқтырма, Заводской, Горный, Банный. Ауылдар: Шаравка, Лениногор орман шаруашылығы, «Лениногор» демалыс үйі, Ульбақұрылыс, Бутаково және Глубокое ауданының ауылдары Быструха, Зимовье, Черемшанка.

№ 11 Рощин сайлау округінен депутат болып Зайцев Андрей Владимирович сайланды.


№ 12 сайлау округі

Орталығы: Семей қаласы, Офицерлер үйі, Әуезов даңғылы, 95;

Шекаралары: Ертіс өзені жағасынан бастап, Тарбағатай көшесінен (тақ жағы) Комсомол көшесіне дейін, Комсомол көшесімен (тақ жағы) Внутриквартальная көшесіне дейін, Внутриквартальная көшесінен (тақ жағы) Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылындағы № 39 үйді қоспағанда, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесімен (тақ жағы) Уральский заезд көшесіне дейін, Уральский заезд (тақ жағы) көшесінен Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесінен (тақ жағы) темір жол желісіне дейін, темір жол желісінің бойымен Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесімен Автодорожная көшесіне дейін, Автодорожная көшесімен (тақ жағы) Рыков көшесіне дейін, Рыков көшесімен (жұп жағы) Волгоград көшесіне дейін, Юность көшесіне дейін, 66 квартал үйлері, Юность ықшам ауданының үйлері, Юность кенті, Кирпичный кенті, Жоламан кенті, Холодный ключ кентінің үйлері Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Тарбағатай көшесіне дейін.

№ 12 Сайлау округінен депутат болып Досқожанов Әсемқан Серқанұлы сайланды.


№ 13 сайлау округі

Орталығы: Семей қаласы, № 42 ОМ, Селевин көшесі, 12 «б»;

Шекаралары: Ертіс өзенінің жағасынан Тарбағатай көшесі бойымен (жұп жағы) Комсомол көшесіне дейін, Комсомол көшесімен (жұп нөмірлер) Внутриквартальная көшесіне (жұп жағы) дейін, Внутриквартальная көшесімен Әуезов даңғылына дейін, Әуезов даңғылындағы № 39 үйді қосқанда, Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесімен (жұп жағы) Уральский заезд көшесіне дейін, Уральский заезд (жұп жағы) көшесімен Сорокин көшесіне дейін, Сорокин көшесімен (жұп жағы) темір жол желісіне дейін, темір жол желісінің бойымен Победа көшесіне дейін, Победа көшесімен (тақ жағы) Ертіс көшесіне дейін, Ертіс көшесімен (тақ жағы) Ертіс өзенінің жағасына, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Тарбағатай көшесіне дейін, Автодорожная көшесінен Рыков көшесімен (тақ жағы) Волгоградская көшесіне дейін, Волгоградская көшесімен (жұп жағы) Ұшақтар тұрғын алабын және мемлекеттік бағдарлама бойынша салынған 50 үйді қосқанда, Дружба көшесіне дейін, Дружба көшесімен Знаменкаға баратын трассаға дейін, трасса бойымен Рыков көшесіне дейін.

№ 13 Сайлау округінен депутат болып Серікқалиұлы Айдос сайланды.


№ 14 сайлау округі

Орталығы: Семей қаласы, Шәкәрім ат. СМУ № 3 оқу корпусы, Қашағанов көшесі, 3;

Шекаралары: Ертіс өзенінің жағасынан бастап Ертіс көшесімен (жұп жағы) Победа көшесіне (жұп жағы) дейін, Победа көшесімен темір жол желісіне дейін, темір жол желісінің бойымен Селевин көшесіне дейін, Селевин көшесінен бастап Автодорожная көшесімен Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесімен (екі жағы) Спартак көшесіне дейін, Спартак көшесімен (тақ жағы) Глинка көшесіне дейін, Глинка көшесімен 22, 24, 26, 32, 46а үйлерді, Докучаев көшесіндегі № 7 үйді, Шәкәрім ат. СМУ 2, 2а жатақханаларын қосқанда, темір жол желісіне дейін, темір жол желісінің бойымен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Ертіс көшесіне дейін.

№ 14 Сайлау округінен депутат болып Омаров Нұрлан Срайылұлы сайланды.


№ 15 сайлау округі

№ 15 Сайлау округінен депутат болып Байбеков Нұрлан Мәулімғазыұлы сайланды.


№ 16 сайлау округі

Орталығы: Семей қаласы, Шәкәрім атындағы СМУ бас корпусы, Тәңірбергенов көшесі,1 ;

Шекаралары: Ертіс өзенінің жағасынан бастап қаланың батыс және солтүстік шет аймақтарымен Контрольный Кордон кентін қосқанда, Потанин көшесіне дейін, Ключевая көшесі бойымен Гагарин көшесіне дейін, Гагарин көшесімен 35 кварталға дейін, Шугаев көшесіне дейін 35 кварталдың барлық үйлерін қосқанда, Шугаев көшесімен Құтжанов көшесіне дейін, Құтжанов көшесімен Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесімен 8 Март көшесіне дейін, Дулатов көшесі, 282 және Мамай батыр көшесі, 77 мекенжайындағы бұрынғы малдәрігерлік институттың екі жатақханасын қосқанда, 8 Март көшесімен Абай көшесіне дейін, Абай көшесімен (тақ жағы) Елемесов көшесіне дейін, Елемесов көшесімен (тақ жағы) Ильяшев көшесіне дейін, Ильяшев көшесімен (тақ жағы) Қашағанов көшесіне дейін, Қашағанов көшесімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен және Озерский ауылдық округі.

№ 16 Сайлау округінен депутат болып Рақыпбеков Төлебай Қосиябекұлы сайланды.


№ 17 сайлау округі

Орталығы: Семей қаласы, № 36 ОМ, Некрасов көшесі, 102;

Шекаралары: Ертіс өзенінің жағасынан бастап, Алматы – Новосібір темір жол желісінің
бойымен Жамақаев көшесіне дейін, темір жол бойымен Кренкель көшесіне дейін, Кренкель көшесімен (тақ жағы) Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесімен (тақ жағы) Кутузов көшесіне дейін, Кутузов көшесімен (тақ жағы) Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесімен ( жұп жағы) Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесімен (тақ жағы) Сеченов көшесіне дейін, Сеченов көшесімен Жангелдин көшесіне дейін, Жангелдин көшесімен Шугаев көшесіне дейін, Силикатный кентіндегі үйлерді қосқанда, Шугаев көшесімен (тақ жағы) Құтжанов көшесіне дейін, Құтжанов көшесімен (жұп жағы) Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесімен (жұп жағы) 8 Март көшесіне дейін, 8 Март көшесімен (жұп жағы) Абай көшесіне дейін, Абай көшесімен (жұп жағы) Елемесов көшесіне дейін, Елемесов көшесімен (жұп жағы) Ильяшев көшесіне дейін, Ильяшев көшесімен (жұп жағы) Қашағанов көшесіне дейін, Қашағанов көшесімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен Алматы – Новосібір басты темір жол желісіне дейін.

№ 17 Сайлау округінен депутат болып Адианов Борис Тимофеевич сайланды.

№ 18 сайлау округі

Орталығы: Семей қаласы, Шәкәрім атындағы СМУ № 8 оқу корпусы, Шугаев көшесі, 159;

Шекаралары: Қабанбай батыр көшесінен бастап Алматы – Новосібір темір жол желісінің бойымен Кренкель көшесіне дейін, Кренкель көшесімен (жұп жағы) Пархоменко көшесіне дейін, Пархоменко көшесімен (жұп жағы) Кутузов көшесіне дейін, Кутузов көшесімен (жұп жағы) Қаржаубайұлы көшесіне дейін, Қаржаубайұлы көшесімен (тақ жағы) Папанин көшесіне дейін, Папанин көшесімен қаланың солтүстік шетіне дейін, Энергетик кентіндегі үйлерді, Крайняя көшесіндегі үйлерді қосқанда, Сроственская көшесіне дейін, Березовский, Верхнеберезовский, Ақсарын, Красный Кордон, 648 Казарма, Северный кенттері, шаңғы базасының, РСУ-1 тұрғын үйлері, темір жол кентіне дейін, темір жол кентінен Омск көшесімен Деревообделочная көшесіне дейін, Деревообделочная көшесімен (тақ жағы) Восход кентінің тұрғын ауданына баратын темір жол желісіне дейін, Восход кентінің тұрғын ауданына баратын темір жол тармақшасымен Сыбанов көшесіне дейін, Сыбанов көшесімен (жұп жағы) Р.Люксембург көшесіне дейін, Р. Люксембург көшесімен (жұп жағы) Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесімен (жұп жағы) Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесімен (тақ жағы) Чайковский көшесіне дейін, Чайковский көшесімен (жұп жағы) Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесімен (тақ жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесімен (жұп жағы) Алматы-Новосібір темір жол желісіне дейін.

№ 18 Сайлау округінен депутат болып Молдашева Рыйза Асанқызы сайланды.


№ 19 сайлау округі

Орталығы: Семей қаласы, № 43 ОМ, Байсейітов көшесі, 143;

Шекаралары: темір жол кентінен Омск көшесімен Деревообделочная көшесіне дейін, Деревообделочная көшесімен (жұп жағы) Восход кентінің тұрғын ауданына баратын темір жол желісіне дейін, Восход кентінің тұрғын ауданына баратын темір жол тармақшасымен Сыбанов көшесіне дейін, Сыбанов көшесімен (тақ жағы) Р. Люксембург көшесіне дейін, Р. Люксембург көшесімен (тақ жағы) Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесімен (тақ жағы) Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесімен (жұп жағы) Шығыс кентінің батыс шетіне дейін, кенттің батыс шетімен Өскемен көшесіне дейін, Өскемен көшесімен, «А», «Б», «В» кварталдың тұрғын үйлерін, оң жақ және сол жақ Восточный алабының саяжайларын қосқанда, 20 Линия көшесіне дейін, қаланың шығыс шетіне дейін, қаланың шығыс шетімен Алматы – Новосібір темір жол желісіне дейін, темір жол желісінен бастап қаланың солтүстік-шығыс шет аймағымен темір жол кентіне дейін, Железнодорожный, Водный, Восход, Связист кенттерін қосқанда.

№ 19 Сайлау округінен депутат болып Ахметова Альбина Харисовна сайланды.


№ 20 сайлау округі

Орталығы: Семей қаласы, геодезия және картография колледжі, Заря көшесі, 42;

Шекаралары: Абыралы өңірінің ауылдық округтері: Абыралы, Айнабұлақ, Ақбұлақ, Алғабас, Таңат, Қараөлең. Жаңасемей өңірінің ауылдық округтері: Достық, Жазық, Жиенәлі, Знаменка, Ертіс, Шаған, Новобаженово, Приречное, Шүлбі кенттері, Курчатов қаласының аумағы.

№ 20 Сайлау округінен депутат болып Құрманбай Марат Серікжанұлы сайланды.


№ 21 сайлау округі

Орталығы: Семей қаласы, № 6 гимназия, Интернационал көшесі, 15;

Шекаралары: Ертіс өзенінің жағасынан бастап Гагарин көшесіне дейін, қаланың шығыс шетімен Морозов көшесіне дейін, Морозов көшесімен (тақ жағы) Чайковский көшесіне дейін, Чайковский көшесімен (тақ жағы) Аймауытов көшесіне дейін, Аймауытов көшесімен (жұп жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін, Қабанбай батыр көшесімен темір жол тармақшасына дейін, Семей темір жол тармақшасы бойымен Абай көшесіне дейін, Абай көшесімен (жұп жағы) Ұранхаев көшесіне дейін, Ұранхаев көшесімен (тақ жағы) Шәйжүнісов көшесіне дейін, Шәйжүнісов көшесімен (жұп жағы) Интернационал көшесіне дейін, Интернационал көшесімен Абай көшесіне (жұп жағы) дейін, Абай көшесімен Беспаев көшесіне дейін, Беспаев көшесімен (тақ жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Бөгенбай батыр көшесімен (жұп жағы) Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесімен (жұп жағы) Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесімен (тақ жағы) Беспаев көшесіне дейін, Беспаев көшесімен Абай көшесіне дейін, Абай көшесімен Черепанов көшесіне дейін, Черепанов көшесімен Ертіс өзенінің жағасына дейін, Ертіс өзенінің жағасы бойымен.

№ 21 Сайлау округінен депутат болып Тұмабаев Мұхит сайланды.


№ 22 Аягөз сайлау округі

Орталығы: Аягөз қаласы, «Аягөз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі, Абай бульвары 47 Б;

Шекаралары: Аягөз қаласы мен Жыланды разъезд шекарасында Гвардейская № 1 – 16, Ларшин № 1 – 22, Найманбаев № 1 – 226, Пролетар № 1 – 14, Маженов № 1 – 49, Желтоқсан № 1 – 369, 6 пункт № 5,6,7,2а,4а,25а,43а, Шакенов № 1 – 187 үйлерін қоспағанда.Б. Момышұлы көшесінің № 100,100А,100Б,102,104,106,108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124,125, 126,127, 128,129, 130,131, 132,133, 134, 135, 136,136А, 137,138,139, 140,141,142, 142А,144, 146,78,80, 82,84,84А, 86,86А, 88, 90, 90А, 92, 92А, 94, 96, 98 үйлерін қоспағанда. Алтынсарин көшесінің № 90 - 116 үйлерін қоспағанда. Сібір тұйық көшесінің № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері, Мамбетов көшесінің №43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 үйлерін қоспағанда. Дүйсенов көшесінің № 71,73, 75,77, 79,81,83, 130,132, 134,136,138,140,142,144,146,148 үйлері, Макеев көшесінің № 11,13,15,17, 19, 21,21а,19а,23,25,45,47а,55,55а,12,14,16 үйлері, Бөгенбай батыр көшесінің № 4, 7, 20, 22, 30, 44,176,208 үйлерін қоспағанда. Тәнірбергенов көшесінің №49, 51,53, 54,56, 58,60, 62, 64, 66, 68,70,72,74,76,78,80,82,84 үйлері,Ш. Уәлиханов №1, 10,11, 12,13, 16,16А, 16Е,18, 1А, 2, 3,4,5,6,7,7А,8,9 үйлері, Ақанаев көшесі № 40,42, 44,44а, 69,71, 73,75, 77,79, 81,83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103а үйлері, Гагарин көшесі № 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183,184,185,186,187,188,189,190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216 үйлерді қоспағанда. Барақ Батыр көшесі № 241а, 242, 243, 244, 245, 246,247,248,249,250,251,252,253,254,255,256,257,258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271,272,273,274,275,276,277,278,279,280,281,282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294,295,296 үйлерді қоспағанда. Қажымұқан көшесінің барлық үйлерін және Нефтебаза көшесінің № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 үйлерін қоспағандағы Аягөз қаласының ішіндегі барлық көшелер және Жыланды разъезді.

№ 22 Сайлау округінен депутат болып Жұмаханов Жайық Амангелдіұлы сайланды.


№ 23 Аягөз сайлау округі

Орталығы: Аягөз қаласы, ҚР АШМ-ң аудандық аумақтық инспекциясы, Осенний переулок 48А;

Шекаралары: Ақтоғай кенті және барлық 21 ауылдық округ және Аягөз қаласының келесі көшелері: Гвардейская № 1 – 16, Ларшин № 1 – 22, Найманбаев № 1 – 226, Пролетар № 1 – 14, Маженов № 1 – 49, Желтоқсан № 1 – 369, 6 пункт № 5,6, 7,2а, 4а, 25а, 43а, Шакенов № 1 – 187 үйлері. Б. Момышұлы №100, 100А, 100Б, 102, 104, 106, 108, 109, 110,111,112,113,114,115,116,117,118,119,120,121,122,123,124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132,133,134,135,136,136А,137,138,139,140,141,142,142А,144,146,78, 80, 82, 84, 84А, 86, 86А, 88, 90, 90А, 92, 92А, 94, 96, 98 үйлері. Алтынсарин № 90, 91, 92, 93, 94, 95,96,97, 98,99, 100,101, 102,103, 104,105, 106,107, 108,109, 110,111, 112,113, 114,115, 116 үйлері. Сібір тұйық көшесінің № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері, Мәмбетов көшесінің №43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 үйлері. Дүйсенов көшесінің № 71,73, 75,77, 79,81,83, 130,132, 134,136, 138,140, 142, 144, 146, 148 үйлері, Макеев көшесінің №11, 13, 15,17, 19, 21, 21а, 19а, 23, 25, 45, 47а, 55, 55а, 12, 14, 16 үйлері, Бөгенбай батыр көшесінің №4,7,20,22,30,44,176,208 үйлері. Тәнірбергенов көшесінің № 49,51,53,54,56,58,60,62,64,66,68,70,72,74,76,78,80,82,84 үйлері, Ш. Уәлиханов көшесінің №1,10,11,12,13,16,16А,16Е,18,1А,2,3,4,5,6,7,7А,8,9 үйлері, Ақанаев көшесі № 40,42, 44,44а, 69,71,73, 75,77,79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93,95, 97, 101, 103а үйлері, Гагарин көшесі №162, 163, 164, 165, 166,167, 168,169, 170,171, 172,173, 174,175, 176, 177,178,179,180,181,182, 183,184,185,186,187,188,189,190, 191,192,193,194,195,196, 197,198,199, 200,201,202,203,204,205,206,207,208,209,210,211,212,213,214,215,216 үйлері. Барақ Батыр көшесі №241а,242,243,244,245, 246,247,248,249,250,251,252, 253,254, 255, 256, 257,258,259, 260 ,261,262,263,264,265,266,267,268, 269,270,271,272,273, 274,275,276, 277,278,279,280,281,282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289,290,291,292,293,294,295,296 үйлері. Қажымұқан көшесінің барлық үйлері және Нефтебаза көшесінің № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 үйлері. Егізқызыл, Еңрекей, Ақдала, Алтынқолат, Айғыржал, Жыланды, Темекілі, Жырғалы, Көшкентал, Таңсық, № 21, 22, 24, 27 разъездері.

№ 23 Сайлау округінен депутат болып Төлепов Самат Қашқымбекұлы сайланды.


№ 24 Бородулиха сайлау округі

Орталығы: Бородулиха ауылы, Мәдениет үйі, Достық көшесі, 217;

Шекаралары: Бородулиха ауданының, Шелехово, Петропавловка, Мещанка, Изатулла, Зубаир, Байтанат, Новопокровка, Сарноғай, Белағаш, Зенковка, Бек-Карьер, Орловка, Жаңа ауыл ауылдарынан басқа, барлық ауылдары

№ 24 Бородулиха сайлау округінен депутат болып Зайтенов Ерлан Әмірбекұлы сайланды.


№ 25 Бесқарағай сайлау округі

Орталығы: Бесқарағай ауылы, Партизан көшесі, 7;

Шекаралары: Бесқарағай ауданы және Бородулиха ауданының Шелехово, Петропавловка, Мещанка, Изатулла, Зубаир, Байтанат, Новопокровка, Сарноғай, Белағаш, Зенковка, Бек-Карьер, Орловка, Жаңа ауыл ауылдары.

№ 25 Бесқарағай сайлау округінен депутат болып Әділов Теміржан Ертайұлы сайланды.

№ 26 Глубокий сайлау округі

Орталығы: Глубокое ауданы, Глубокое кенті, Попович көшесі, № 34а, «Ы.Алтынсарин атындағы Глубокое орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

Шекаралары: Глубокое, Алтай, Верхнеберезовский кенттерінің, Предгорное, Перевальное, Березовка, Красная Заря, Веселовка, Заречное, Кожохово, Сметанина, Прогресс, Уварово, Черногорка, Калинин ауылдарының, Аврора станциясының шекараларында.

№ 26 Глубокое сайлау округінен депутат болып Цыбенко Людмила Петровна сайланды.


№ 27 Белоусовкасайлау округі

Орталығы: Глубокое ауданы, Белоусовка кенті, Центральная көшесі №61 үй, «№ 1 Белоусовка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

Шекаралары: Белоусовка, Карагужиха кенттерінің, Белокаменка, Планидовка, Ново-Михайловки, Прапорщикова, Бобровка, Солнечное, Каменный карьер, Секисовка, Малоубинка, Волчиха, Тарханка, Топиха, Винное, Веселое, Новая Ульба, Горная Ульбинка, Опытное поле ауылдарының, Ульба Перевалочная станциясының, 226 разъезінің шекарасында.

№ 27 Белоусовка сайлау округінен депутат болып Кошелев Владимир Леонидович сайланды.


№ 28 Жарма сайлау округі

Орталығы: Қалбатау ауылы, Мұсылманқұлов көшесі, 74;

Шекаралары: Қалбатау, Батыр Қапай, Ортабұлақ, Ақжал, Бөке, Қарашоқы, 8-Март, Қаражал, Үкілі, Салқынтөбе, Қапанбұлақ, Егінбұлақ ауылдары, Балықтыкөл станциясы, Аршалы, Жарықтас, Үшбиік, Еңрекей ауылдары, Жарма кенті, Қарақойтас станциясы, 15 разъезд, Кіші Қарасу, Қызылағаш, Жарық, Жаңаөзен, Малай, Сұлусары, Былқылдақ, Кеңтарлау, Қаратөбе, Бірлік, Белтерек ауылдары, Жаңғызтөбе кенті, Шуақ ауылы, 10 разъезд, Шалабай ауылы.

№ 28 Жарма сайлау округінен депутат болып Сүлейменов Қуаныш Серқазыұлы сайланды.


№ 29 Шар сайлау округі

Орталығы: Шар қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 123;

Шекаралары: Шар қаласы, Терістаңбалы, Жаңа ауыл, Шымылдық ауылдары, Әуэзов кенті, Қоңырбиік, Ұзынжал, Жайма, Кіші Қарасу, Асқаралы, Кезеңсу, Көшек ауылдары, Суықбұлақ кенті, Суықбұлақ ауылы, Делбегетей станциясы, 3,4 разъезд және Абай ауданының барлық ауылдары.

№ 29 Шар сайлау округінен депутат болып Битенов Тасболат Қажмұханбетұлы сайланды.


№ 30 Зайсан сайлау округі

Орталығы: Зайсан қаласы, Репетиторлық орталық, Қасеинов көшесі қ;

Шекаралары: Зайсан ауданы аумағындағы барлық елді мекендер және Зайсан қаласы.

№ 30 Зайсан сайлау округінен депутат болып Нұрасыл Болатбек Икепұлы сайланды.


№ 31 Зырян сайлау округі

Орталығы: Зырян қаласы, «Зырян қаласының мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пролетар көшесі, 96а;

Шекаралары: Зырян қаласы: 8 Март көшесі 23-үй, Академик Арықтай Қайыпов көшесі 4-үйден 22-үйге дейін (жұп жағы), Комсомол көшесі 1-үйден 19-үйге дейін (тақ жағы), 14-үйден 24-үйге дейін (жұп жағы), 8, 27, 80, 82, 163-үйлер, Стахановская көшесі 34, 34/1-үйлер, М.Горький көшесі 2, 4, 26, 32, 56А, 77-үйлер, Калинин тұйық көшесі, Комендантский тұйық көшесі, Советский тұйық көшесі, М.Горький көшесі 7-үйден 61-үйге дейін (тақ жағы), 6-үйден 16-үйге дейін (жұп жағы), 20-үйден 24-үйге дейін (жұп жағы), 30, 69, 71, 73, 75-үйлер, 32/1-үйден 32/15-үйге дейін, 38/1-үйден 38/4-үйге дейін, 38-үйден 54-үйге дейін (жұп жағы), Комсомол көшесі 32, 34, 36-үйлер, Фрунзе көшесі 54-үйден 76-үйге дейін (жұп жағы), 46/1-үй, Тимофеев көшесі 56-үйден 70-үйге дейін (жұп жағы), 53/1-үйден 67-үйге дейін (тақ жағы), Степной тұйық көшесі, Строительный тұйық көшесі, Маяковский көшесі 69, 71, 71/1, 71/2, 71/3, 86-үйлер, Бочарников көшесі 30-үйден 34-үйге дейін (жұп жағы), 25-үйден 39-үйге дейін (тақ жағы), Брилин көшесі 28, 30, 31, 32, 33, 42, 44, 58-үйлер, Космонавтар көшесі 1-үйден 5-үйге дейін, Молодежная көшесі 1-үйден 6-үйге дейін, Молодежная көшесі 7-үй, Коммунистическая көшесі 1, 3, 5, 9-үйлер, Курчатов көшесі 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 6-үйлер, Солнечная көшесі 18-үйден 22-үйге дейін (жұп жағы), Космонавтов көшесі 6-үйден 10-үйге дейін (жұп жағы), 7-үйден 11-үйге дейін (тақ жағы), Коммунистическая көшесі 11-үйден 27-үйге дейін (тақ жағы), 14-үйден 18-үйге дейін (жұп жағы), Молодежная көшесі 8-үйден 19-үйге дейін, Солнечная көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9-үйлер, Тоқтаров көшесі 4-үй, Уәлиханов көшесі 16-үй, Комаров көшесі 10, 10/1, 10/2, 10/3, 12/1-үйлер, Курчатов көшесі 7-үйден 10-үйге дейін, 13, 18, 21, 25, 27, 31-үйлер, Солнечная көшесі 11, 14, 16-үйлер, Комаров көшесі 1, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/4-үйлер, Солнечная көшесі 2, 4/1, 4/2, 8/1, 12-үйлер, Космонавтов көшесі 17/1, 18/1-үйлер, 12-үйден 18-үйге дейін, А.Матросов көшесі 80-үйден 140-үйге дейін (жұп жағы), 89-үйден 141-үйге дейін (тақ жағы), Бұқтырма көшесі 103-үйден 149-үйге дейін (тақ жағы), 124-үйден 148-үйге дейін (жұп жағы), Панфилов көшесі 1-үйден 13-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 10-үйге дейін (жұп жағы), З.Космодемьянская көшесі 3-үйден 7-үйге дейін (тақ жағы), 6, 8/1, 9, 10, 11, 11/2, 12, 13, 14-үйлер, М.Горький атындағы алаң 1-үйден 6-үйге дейін, Крылов көшесі 1, 3, 5, 7, 9-үйлер, Фабричная көшесі 66, 68-үйлер, Маяковский көшесі 88-үй, А.Матросов көшесі 65-үйден 87-үйге дейін (тақ жағы), 50-үйден 78-үйге дейін (жұп жағы), Бұқтырма көшесі 1-үйден 101-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 122-үйге дейін (жұп жағы), Шевченко көшесі Орджоникидзе көшесі, Фабричная көшесі 1-үйден 63-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 64-үйге дейін (жұп жағы), 71-үй, Тишинская көшесі, Маяковский көшесі 1-үйден 67-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 84-үйге дейін (жұп жағы), Ленин көшесі 59, 60, 60А-үйлер, Пороховой тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12-үйлер, Чайковский көшесі 2-үйден 40-үйге дейін (жұп жағы), 1-үйден 5-үйге дейін (тақ жағы), 8-үй, Кузнечная көшесі 1-үйден 13-үйге дейін, 21-үйден 23-үйге дейін, Пешеходный тұйық көшесі, Ломоносов көшесі 3-үйден 81-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 94-үйге дейін (жұп жағы), Акционерная көшесі 1-үйден 27-үйге дейін, 29-үй, Северная көшесі 2-үйден 36-үйге дейін (жұп жағы), Ворошилов көшесі 2-үйден 116-үйге дейін (жұп жағы), 1-үйден 125-үйге дейін (тақ жағы), Целинная көшесі, 1-үйден 21-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 28-үйге дейін (жұп жағы), Дзержинский көшесі 1-үйден 79-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 62-үйге дейін (жұп жағы), 79/1-үй, Пугачев көшесі 1-үйден 51-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 50-үйге дейін (жұп жағы), Коллективная көшесі, Шолохов көшесі 37-үйден 49-үйге дейін (тақ жағы), Фурманов көшесі 24-үйден 32-үйге дейін (жұп жағы), 21-үйден 29-үйге дейін (тақ жағы), Шахтостроителей көшесі 34-үйден 36-үйге дейін (жұп жағы), 25-үйден 39-үйге дейін (тақ жағы), 47-үй, Менделеев көшесі 5-үйден 97-үйге дейін (тақ жағы), 6-үйден 82-үйге дейін (жұп жағы), Западная көшесі, Зубовский тұйық көшесі, Островский көшесі 1-үйден 57-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 68-үйге дейін (жұп жағы), 100-үй, Островский тұйық көшесі 2-үйден 6-үйге дейін (жұп жағы), 1-үйден 7-үйге дейін (тақ жағы), Павлов көшесі, Коммунальная көшесі, Геологическая көшесі 1-үйден 23-үйге дейін (тақ жағы), 24, 26, 28, 36-үйлер, Ленин көшесі 3, 26, 29-үйлер, Пороховой тұйық көшесі 7, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22-үйлер, Зеленая көшесі, Свобода көшесі, Панфилов көшесі 12-үйден 22-үйге дейін (жұп жағы), 21, 21/1, 23, 24-үйлер, Пушкин көшесі, Гоголь көшесі, Крылов көшесі 11-үйден 45-үйге дейін (тақ жағы), 4-үйден 36-үйге дейін (жұп жағы), Чехов көшесі, Победа көшесі, С.Разин көшесі, Лениногорск көшесі, Қазақстан көшесі, Циолковский көшесі, Металлургов көшесі, Черняховский көшесі, Луначарский көшесі, Ушаков көшесі, Добролюбов көшесі, Ватутин көшесі, Геологическая көшесі 2-үйден 22-үйге дейін (жұп жағы), Интернациональная көшесі 2-үйден 6-үйге дейін (жұп жағы), 1-үйден 7-үйге дейін (тақ жағы), Шолохов көшесі 1-үйден 35-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 16-үйге дейін (жұп жағы), Лермонтов көшесі 2, 11/1-үйлер, 10-үйден 24-үйге дейін, Кольцов көшесі, Абай көшесі, Шахтостроителей көшесі 2-үйден 32-үйге дейін (жұп жағы), 13-үйден 17-үйге дейін (тақ жағы), 1, 3, 5, 7-үйлер, Фурманов көшесі 1-үйден 19-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 22-үйге дейін (жұп жағы), У.Громова көшесі, Жамбыл көшесі, Чапаев көшесі, Северная көшесі 1, 3, 5-үйлер, Панфилов көшесі 19-үй («Зырян ауданының орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорны), 17-үй («Зырян ауданының орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорнының перзентхана бөлімі), 21-үй («Зырян ауданының туберкулезге қарсы диспансері» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорны), Советская көшесі 52-үй («Зырян ауданының орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорны жұқпалы аурулар бөлімі), Тимофеев көшесі 67-үй (Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасы «Зырян ауданының психоневрологиялық диспансері» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны), М.Горький көшесі, 28-үй, Зырян ауданы ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы, Геологическая көшесі 38-үйден 74-үйге дейін (жұп жағы), 25-үйден 65-үйге дейін (тақ жағы), 13-үй, Мир көшесі, Акционерная көшесі 28, 34-үйлер, Шахтостроителей көшесі 44-үйден 66-үйге дейін (жұп жағы), 49-үйден 59-үйге дейін (тақ жағы), 19 үй, Целинная көшесі 30-үйден көшенің соңына дейін, 23-үйден көшенің соңына дейін, Дзержинский көшесі 32-үй, 64-үйден көшенің соңына дейін, Пугачев көшесі 52-үйден көшенің соңына дейін, Ломоносов көшесі 83-үйден көшенің соңына дейін, Интернациональная көшесі 8-үйден 26-үйге дейін (жұп жағы), 9-үйден 19-үйге дейін (тақ жағы), Шостакович көшесі, Северный тұйық көшесі, Северная көшесі 27-үйден 49-үйге дейін (тақ жағы), 40-үйден 58-үйге дейін (жұп жағы), Ленин көшесі 1, 7, 11, 40, 43-үйлер, Шолохов көшесі 28-үйден 40-үйге дейін (жұп жағы), Чайковский көшесі 7-үйден 23-үйге дейін (тақ жағы), 42-үйден 60-үйге дейін (жұп жағы), Кузнечная көшесі 14-үйден 20-үйге дейін, Менделеев көшесі 80-үй, Островский тұйық көшесі 9-үйден 29-үйге дейін (тақ жағы), 7А-үй, 8-үйден 26-үйге дейін (жұп жағы).

№ 31 Зырян сайлау округінен депутат болып Свиридов Юрий Николаевич сайланды.


№ 32 Зырян сайлау округі

Орталығы: Серебрянск қаласы, № 6 кәсіби мектебі, Серебрянская көшесі, 158;

Шекаралары: Парыгино ауылы: Арычная көшесі, Больничная көшесі, Победа көшесі, Школьная көшесі 1, 3-үйлер, Центральная көшесі, Молодежная көшесі, Новая көшесі, Лесная көшесі, О.Кошевой көшесі, Рабочая көшесі, Тимофеев көшесі, Макаренко көшесі, Угловая көшесі, Советская көшесі, Строителей көшесі, Гагарин көшесі, Партизанская көшесі, Заречная көшесі, Цветочная көшесі, Юбилейная көшесі, Железнодорожная көшесі, Пролетарская көшесі 1, 2, 7, 9, 13, 13а, 14, 16-үйлер, 50 лет Казахстана көшесі, Школьная көшесі 1а, 3а, 5, 9-үйлер, Гаражная көшесі, Солнечная көшесі, Таёжная көшесі, Бухтарминская көшесі, Проходная көшесі, Пролетарская көшесі 1, 7а-үйлер, Горная көшесі, Степная көшесі, Октябрьская көшесі, Коммунальная көшесі, Кутиха ауылы, Зубовск кенті: Мир көшесі, Заречная көшесі, Әуезов көшесі, Дорожная көшесі, Молодежная көшесі, Советская көшесі, Целинная көшесі, Новая көшесі, Нефтебаза көшесі, Казаченко көшесі, М.Мәметова көшесі, Березовская көшесі, Тоқтаров көшесі, Садовая көшесі, Береговой тұйық көшесі, Элеваторный тұйық көшесі, С.Лазо көшесі, Бочарников көшесі, Дамбовая көшесі, Усть-Березовская көшесі, П.Морозов көшесі, Дубинин көшесі, Дубинин тұйық көшесі, Привокзальная көшесі, Гагарин көшесі, Железнодорожная көшесі, Макаренко көшесі, Луговая көшесі, Широкий тұйық көшесі, Серебрянск қаласы: Пристань көшесі, Песчаная көшесі, Шоссейная көшесі, Сухой лог көшесі, Маслозаводская көшесі, Гаражная көшесі, Строительная көшесі, Путейская көшесі, Продольная көшесі, 91-й километр көшесі, Клубная көшесі, Вокзальная көшесі, Предгорная көшесі, Железнодорожная көшесі, Привокзальная көшесі, Обуховская көшесі, Нагорная көшесі, Воробьев көшесі, Станционная көшесі, Лесная көшесі, Ленин көшесі 1-үйден 37-үйге дейін, Веденеев көшесі, Садовая көшесі, Л.Чайкина көшесі, Инюшин көшесі, Панфилов көшесі, Тоқтаров көшесі, Графтио көшесі, Пушкин көшесі, Мир көшесі, Коммунальная көшесі, Октябрь көшесі, Пионерская көшесі, Иртышская көшесі, Серебрянская көшесі 1-үйден 91-үйге дейін, Матросов көшесі 1-үйден 76-үйге дейін, 78, 80, 80а, 82, 84, 86-үйлер, Тимофеев көшесі 1-үйден 75-үйге дейін, 76, 78, 80, 82, 84-үйлер, 88-үйден 118-үйге дейін (жұп жағы), Первомайская көшесі, Бухтарминская көшесі, Савельев көшесі, Родниковая көшесі, Сельская көшесі, Логовая көшесі, Почтовая көшесі, Гвардейская көшесі, Степная көшесі, Ленин көшесі 44-үйден 52-үйге дейін (жұп жағы), Комсомол көшесі 1-үйден 10-үйге дейін, Коммунальный тұйық көшесі, Чкалов көшесі 1-үйден 6-үйге дейін, Гоголь көшесі 22, 24, 25, 26-үйлер, 27-үйден 35-үйге дейін, Речная көшесі 21, 23, 28-үйлер, Некрасов көшесі 1-үйден 47-үйге дейін, Комсомол көшесі 11-үйден 64-үйге дейін, Чкалов көшесі 7-үйден 15-үйге дейін, Серебрянская көшесі 92-үйден 115-үйге дейін, Матросов көшесі 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96-үйлер, Узкий тұйық көшесі 4, 6, 8-үйлер, Тимофеев көшесі 77-үйден 89-үйге дейін (тақ жағы), Ленин көшесі 39-үйден 51-үйге дейін (тақ жағы), Гоголь көшесі 1, 2, 3, 4а-үйлер, 5-үйден 25-үйге дейін, Ушанов көшесі, Речная көшесі 2, 4, 8, 10, 12, 14-үйлер, Тимофеев көшесі 70/1, 80/1, 82/1, 84/1, 86, 86/1, 88/1, 90/1, 92/1, 136, 141-үйлер, Речная көшесі 17-үй, Новая көшесі 23-үй, Серебрянск көшесі 122, 124, 126, 138, 142, 148, 150, 152, 154, 156, 158-үйлер, Комсомол көшесі 41, 43, 64, 66, 70, 72, 80, 82, 84, 86-үйлер, Серебрянская көшесі 151, 153, 155, 159, 161, 163-үйлер, Некрасов көшесі 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68-үйлер, Речная көшесі 3-үй, Лесхоз көшесі, 1-ші Поперечная көшесі, 2-ші Поперечная көшесі, Береговая көшесі, Молодежная көшесі, Ключевая көшесі, «Химик» жеке құрылыс шағын ауданы, 85-й километр көшесі, Серебрянск қаласының әскери бөлімі, Жаңа Бұқтырма кенті: 4-ші көше 23, 24, 25-үйлер, 6-шы көше, 7-ші көше, Молодежная көшесі 1-үйден 16-үйге дейін, 18-үй, Садовая көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22-үйлер, Тенистая көшесі 1-үйден 10-үйге дейін, 11, 12, 13-үйлер, 14-үйден 26-үйге дейін, Солнечная көшесі 1, 2, 20-үйлер, Строителей көшесі 1, 2-үйлер, 2-ші шағын аудан 1, 2, 23, 44, 46, 81, 119-үйлер, Ленин көшесі, Совхозная көшесі, Советская көшесі, 1-ші көше 12, 14, 15, 16, 17-үйлер, 2-ші көше 3, 7, 8, 9, 16-үйлер, 3-ші көше 1, 2-үйлер, 5-ші көше 1, 18, 19, 20, 21, 26Б-үйлер, Заводская көшесі 1-үйден 18-үйге дейін, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 35-үйлер, Больничная көшесі 15, 15А-үйлер, 16 пәтерлі үй, Речная көшесі, Коммунистическая көшесі, Октябрь көшесі, Больничная көшесі 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 14-үйлер, Бухтарминская көшесі, Юбилейная көшесі, 50 лет Октября көшесі, Киров көшесі, Комсомол көшесі, Селезнев тұйық көшесі, «Көгілдір бұғаз» демалыс үйі, Жаңа Бұқтырма кентінің Александровка ауылы, Березовка ауылы, Сажаевка ауылы, Бұқтырма бекеті, Селезневка бекеті, Октябрьск кенті, Прибрежный кенті, Заводинка ауылы, Первороссийск ауылы, Дородница ауылы, Васильевка ауылы, Феклистовка ауылы, Кировское қонысы, Северное ауылы, Ермаковка ауылы, Серебрянск қаласы: Мир көшесі, 33-үй, Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Денсаулық сақтау басқармасы «Зырян ауданы Серебрянск қаласының қалалық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Глубокое ауданының Ушанов ауылы, Степное ауылы.

№ 32 Зырян сайлау округінен депутат болып Джангурчинов Ренат Сансызбаевич сайланды.


№ 33 Зырян сайлау округі

Орталығы: Зырян қаласы, «Зырян қаласының мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пролетар көшесі, 96а;

Шекаралары: Зырян қаласы: Партизан көшесі, А.Толстой көшесі, Высоцкий көшесі, Канавная көшесі, Поздняков көшесі, Л.Толстой көшесі, 8 Март көшесі, О.Кошевой көшесі, Водопроводная көшесі, Водопроводный тұйық көшесі, Кутузов көшесі, Кирзавод көшесі, Нахимов көшесі, Никольников көшесі, Суворов көшесі, Суворов тұйық көшесі, Бауман көшесі, Силовая көшесі, М.Мәметова көшесі, Красная речка көшесі, Рудная көшесі 1-үйден 29-үйге дейін, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/10, 32, 33, 34, 35, 37, 39-үйлер, 36-үйден 46-үйге дейін (жұп жағы), 41-үйден 59-үйге дейін (тақ жағы), Коммунаров көшесі, Тимошенко көшесі, Рабочая көшесі, Чкалов көшесі, Утренний тұйық көшесі, Горняк бульвары, Звездный тұйық көшесі, Малахитовый тұйық көшесі, Юбилейный тұйық көшесі, Маслянский тұйық көшесі, Прохладный тұйық көшесі, Лесной тұйық көшесі, Восточный тұйық көшесі, Рябиновый тұйық көшесі, Тихий тұйық көшесі, Цветочный тұйық көшесі, Алтай көшесі, Бажов көшесі, Малей көшесі, Гастелло көшесі, Охотский тұйық көшесі, Вторушинский тұйық көшесі, Октябрь көшесі, Карьерный тұйық көшесі, Малиновый тұйық көшесі, Тропинский тұйық көшесі 62-үйден 114-үйге дейін (жұп жағы), 45-үйден 113-үйге дейін (тақ жағы), Красный спорт көшесі, Калинин көшесі 2/3, 76, 82-үйлер,1-үйден 63-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 62-үйге дейін (жұп жағы), 16а-үй, 18-үйден 62-үйге дейін (жұп жағы), Тропинский тұйық көшесі 1-үйден 43-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 60-үйге дейін (жұп жағы), Пролетар көшесі 1-үйден 73-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 82-үйге дейін (жұп жағы), 84/1-үй, Академик Арықтай Қайыпов көшесі 25-үйден 49-үйге дейін (тақ жағы), 74, 74/2, 76, 76/1-үйлер, Жақсыбаев көшесі 3-үйден 5-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 8-үйге дейін (жұп жағы), Базарный тұйық көшесі, Тимофеев көшесі 132-үйден 144-үйге дейін (жұп жағы), 125-үйден 149-үйге дейін (тақ жағы), 49-үй, Зыряновская көшесі, Грибакин көшесі, Пролетар көшесі 88, 90-үйлер, Ленин көшесі 88, 92, 94, 96-үйлер, Совет көшесі 5, 102-үйлер, 11-үйден 35-үйге дейін (тақ жағы), Школьный тұйық көшесі, Зырян тұйық көшесі, Жақсыбаев көшесі 9, 10, 55-үйлер, 15-үйден 49-үйге дейін (тақ жағы), 14-үйден 36-үйге дейін (жұп жағы), Садовая көшесі, Первомайская көшесі 1-үйден 5-үйге дейін, 11-үйден 23-үйге дейін (тақ жағы), 4-үйден 22-үйге дейін (жұп жағы), Клубный тұйық көшесі, Пионер тұйық көшесі, Бурнашов бульвары 2, 3, 6, 8, 10, 12, 14, 16-үйлер, Академик Арықтай Қайыпов көшесі 26-үйден 72-үйге дейін (жұп жағы), 3-үйден 21-үйге дейін (тақ жағы), 72/2, 72/1-үйлер, Совет көшесі 30-үйден 58-үйге дейін (жұп жағы), 37-үйден 43-үйге дейін (тақ жағы), Калинин көшесі 84-үйден 100-үйге дейін (жұп жағы), Бульвар тұйық көшесі 3-үйден 9-үйге дейін (тақ жағы), 4-үйден 10-үйге дейін (жұп жағы), Бурнашов бульвары 5-үйден 13-үйге дейін (тақ жағы), 13/1, 18, 20, 22, 26-үйлер, Жақсыбаев көшесі 7, 11, 13-үйлер, А.Матросов көшесі 1-үйден 63-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 48-үйге дейін (жұп жағы), Совет көшесі 2-үйден 28/2-үйге дейін (жұп жағы), 9-үй, Бочарников көшесі 4-үйден 28-үйге дейін (жұп жағы), 1-үйден 15-үйге дейін (тақ жағы), Фрунзе көшесі 1-үйден 53-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 52-үйге дейін (жұп жағы), Ленин көшесі 64-үйден 86-үйге дейін (жұп жағы), 71-үйден 89-үйге дейін (тақ жағы), Котовский тұйық көшесі, Стаханов көшесі 1-үйден 35-үйге дейін (тақ жағы), 2, 4, 4/1, 4/2-үйлер, 10-үйден 28-үйге дейін (жұп жағы), Брилин көшесі 4-үйден 26-үйге дейін (жұп жағы), 3-үйден 19-үйге дейін (тақ жағы), 53/1, 61, 63-үйлер, Первомай тұйық көшесі, Малинов тұйық көшесі, Садовый тұйық көшесі 1-үйден 9-үйге дейін, 15, 17, 19-үйлер, Промежуточный тұйық көшесі, М.Горький көшесі 1, 3, 5-үйлер, Тимофеев көшесі 2-үйден 54-үйге дейін (жұп жағы), 1-үйден 53-үйге дейін (тақ жағы), Болотный тұйық көшесі, Красный Крест көшесі 1-үйден 13-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 16-үйге дейін (жұп жағы), Щетников көшесі 1-үйден 15-үйге дейін (тақ жағы), 2-үйден 20-үйге дейін (жұп жағы), Чернышевский тұйық көшесі, Промышленная көшесі, Вавилов көшесі, Монтажный тұйық көшесі, Березовский тұйық көшесі, Горный тұйық көшесі, Центральный тұйық көшесі, Южный тұйық көшесі, Дачный тұйық көшесі, Комаров көшесі 9, 9/1, 12-үйлер, Зырян қаласының Грехово тұрғын үй алабы, Бояновск ауылы, Тұрғысын ауылы, Крестовка ауылы, Снегирево ауылы, Чапаев ауылы, Пролетарка ауылы, Орловка ауылы, Бородино ауылы, Никольск ауылы, Алтайка ауылы, Кремнюха ауылы, Восточное ауылы, Березовское ауылы, Подорленок ауылы, Маяк ауылы, Бедаревка ауылы, Ленинск ауылы, Соловьево ауылы, Ново-Крестьянка ауылы, Средигорное ауылы, Андреевка ауылы, Александровка ауылы, Шірікқайың ауылы, Малеевка ауылы: Бұқтырма көшесі, Тимофеев көшесі, Горная көшесі, Совхозная көшесі, Ново-Совхозная көшесі, Калинин тұйық көшесі, Береговая көшесі, Сплавная көшесі, Набережная көшесі, Школьный тұйық көшесі, Октябрь тұйық көшесі, Гараж көшесі, Лесхоз тұйық көшесі, Больничный тұйық көшесі, Малеевская көшесі 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 31, 34, 37, 21А, 23А, 39, 40-үйлер, 42-үйден 47-үйге дейін, Ново-Калиновск қонысы, Ландман ауылы, Степной тұйық көшесі, Степная көшесі, Зеленая көшесі, Интернациональная көшесі, Западная көшесі, Фурманов көшесі, Завод көшесі, Малеевская көшесі 48-үйден бастап көшенің аяғына дейін, Проходная көшесі, Озерная көшесі, Строитель көшесі, Путинцево ауылы, Богатырево ауылы, Быково ауылы.

№ 33 Зырян сайлау округінен депутат болып Нұрбаев Ержан Ахтанұлы сайланды.


№ 34 Күршім сайлау округі

Орталығы: Күршім ауылы, Барақ батыр көшесі, 25;

Шекаралары: Күршім ауданының барлық елді мекендері.

№ 34 Күршім сайлау округінен депутат болып Мұхтарханов Әнуарбек Мұхтарханұлы сайланды.


№ 35 Көкпекті сайлау округі

Орталығы: Көкпекті ауылы. Мәдениет үйі; Жұмабаев көшесі, 44;

Шекаралары: Көкпекті ауданының барлық елді мекендері.

№ 35 Көкпекті сайлау округінен депутат болып Нарожнев Александр Николаевич сайланды.


№ 36 Катон-Қарағай сайлау округі

Орталығы: Үлкен Нарын ауылы, №1 орта мектеп, Шулятиков көшесі 57;

Шекаралары: Катонқарағай ауданының барлық елді мекендері.

№ 36 Қатонқарағай сайлау округінен депутат болып Тұмашинов Лұқбек Шабданұлы сайланды.


№ 37 Ақсуат сайлау округі

Орталығы: Ақсуат ауылы, №2 Ақсуат орта мектебі, Қабанбай көшесі, 26;

Шекаралары: Құмкөл, Ақсуат, Екпін, Көкжыра, Серіктес, Мүрсәлім, Кіндікті, Қызыл кесік, Үштөбе, Қарғыба, Жәнтікей, Үржар ауданының Қарақол, Абай, Сартерек, Сағат, Таскескен, Алтыншоқы, Лай-Бұлақ, Теке-Бұлақ, Айтбай, Сегізбай, Южное, Тас-Арық, Науалы, Малақ ауылдары.

№ 37 Ақсуат сайлау округінен депутат болып Көшкінов Мерейғалы Қойшыбекұлы сайланды.


№ 38 Ақжар сайлау округі

Орталығы: Ақжар ауылы, Ақжар ауылдық мәдениет үйі, Жамбыл көшесі, 17;

Шекаралары: Ахметбұлақ, Жаңаталап, Жаңаауыл, Сарыөлең, Бозша, Маңырақ, Жаңалық, Жаңатілеу, Ақжар, Жетіарал, Асусай, Қамысты, Жаңғызтал, Құйған, Жалаңаш, Жамбыл, Шолақорда, Қарасу, Ақмектеп, Қарой, Тауке, Қабанбай, Шеңгелді, Қазақстан, Шорға, Тұғыл, Байтоғас, Ойшілік, Томар, Тана мырза, Көкбастау, Қызыл жұлдыз, Аққала, Көктүбек, Сәтпаев, Сұлутал, Қожакелді ауылдары.

№ 38 Ақжар сайлау округінен депутат болып Нәбиев Қайрат Қасымұлы сайланды.


№ 39 Ұлан сайлау округі

Орталығы: Қасым Қайсенов кенті, Абай даңғылы 22 үй, 1 пәтер «Айыртау несие НС» ЖШС;

Шекаралары:Сағыр ауылы, Мамай батыр ауылы, Желдіөзек ауылы, Бестерек ауылы, Жаңа Азовое ауылы, Азовое ауылы, Бетқұдық ауылы, Асубұлақ кенті, Белогор кенті, Төменгі Тайынты қонысы, Привольное ауылы, Митрофановка ауылы, Бозанбай ауылы, Алғабас ауылы, Ақжартас ауылы, Қызылсу ауылы, Каменка ауылы, Тройницкое ауылы, Қасым Қайсенов кенті, Огневка кенті, Украинка ауылы, Саратовка ауылы, Ново-Одесское ауылы, Отрадное ауылы, Тарғын ауылы, Жантас ауылы, Айтықов ауылы, Манат ауылы, Жоғарғы Тайынты ауылы, Восточное ауылы, Донское ауылы, Макеевка ауылы, Мирное ауылы, Ұзын-Бұлақ ауылы, Жаңа Қанай ауылы, Жанұзақ ауылы, Борсақ ауылы, Баяш Өтепов ауылы, Алмасай ауылы, Айыртау ауылы, Ұлан ауылы.

№ 39 Ұлан сайлау округінен депутат болып Шаймарданов Жасұлан Құдайбергенұлы сайланды.


№ 40 Үрджар сайлау округі

Орталығы: Үржар ауылы, аудандық Мәдениет үйі, Абылайхан даңғылы № 128;

Шекаралары: Шолпан, Жоғарғы Егінсу, Қарабұйрат, Егінсу, Жанай, Ақжар, Қарамойыл, Амангелді, Үржар, Қызыл-Ту, Бургон, Бестерек, Ер Қабанбай, Қазымбет, Барқытбел, Батпақты, Некрасовка, Теректі, Көлденең, Көкөзек ауылдары.

№ 40 Үржар сайлау округінен депутат болып Мұсабаев Бақтыбек Тоқашұлы сайланды.


№ 41 Мақаншы сайлау округі

Орталығы: Мақаншы ауылы, Мәдениет үйі , Қабанбай көшесі № 64;

Шекаралары: Елтай, Мақаншы, Қаратұма, Қаратал, Бекет, Бұғыбай, Көктал, Келдімұрат, Қызыл-Жұлдыз, Көктерек, Қайыңды, Қызыл-Бұлақ, Қарабұта, Ақшоқы, Подгорное, Бақты, Қарабұлақ, Барлық –Арасан, Қабанбай ауылдары.

№ 41 Мақаншы сайлау округінен депутат болып Сейітқанов Бауыржан Мәулетканұлы сайланды.


№ 42 Шемонаиха сайлау округі

Орталығы: Шемонаиха қаласы, Астафьев көшесі, 36, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны;

Шекаралары: Шемонаиха қаласы, Камышинка ауылы, Пруггерово ауылы, Сугатовка ауылы, Кенюхово ауылы, Горкуново ауылы, Октябрьское ауылы, Луговое ауылы, Красная Шемонаиха ауылы, Белый Камень ауылы, Медведка ауылы, Рассыпное ауылы, Рулиха ауылы, Рулиха ст., Коневка ауылы.

№ 42 Шемонаиха сайлау округінен депутат болып Амұрзақов Қайыпкан Медеуұлы сайланды.


№ 43 Первомайка сайлау округі

Орталығы: Шемонаиха қаласы, Астафьев көшесі, 36, «Шемонаиха ауданы әкімдігінің мәдениет үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны;

Шекаралары: Первомай кенті, Ново-Ильинка ауылы, Барашки ауылы, Усть-Таловка кенті, Березовка ауылы, Заречное ауылы, Половинка ауылы, Зевакино ауылы, Убинка ауылы, Выдриха ауылы, Межовка ауылы, Верх-Уба ауылы, Волчанка ауылы, Березовка ауылы, Кандыковка ауылы, Большая речка ауылы, және Ұлан ауданының ауылдары: Гагарино, Таврия, Ақтөбе, Пролетарка, Герасимовка.

№ 43 Первомай сайлау округінен депутат болып Чемоданов Григорий Михайлович сайланды.