ВИДЕОГАЛЕРЕЯ


БIЗДIҢ БАЙЛАНЫСУЛАРЫМЫЗ

Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты
070019
Қазақстан Республикасы
Өскемен қ.
М. Горький к., 40

Тел/факс: 26-48-13

maslihatvko@rambler.ru
maslihatvko@rambler.ru

ҚАТЫСУШЫЛЫҚ
Яндекс.Метрика

Алтыншы шақырылған Катонқарағай аудандық мәслихатының депутаттары

сайлау округі  аты-жөні  Ұлты  білімі, мамандығы жұмыс орны, лауазымы телефон нөмірі Партия мүшелігі
1 Малахов Вячеслав Васильевич №1 Ново – Хайрузовка  сайлау округі Орыс Жоғары, дене шынықтыру пәнінің мұғалімі Білім беру қызметкерлерінің кәсіподақ комитетінің төрағасы 2-11-81 «Нұр Отан» партиясы
2 Шаухин Нигмет Кисабекович №2 Үлкен Нарын сайлау округі Қазақ жоғары, инженер  «Нарын-Сервис» ЖШС-нің директоры 2-26-18 «Нұр Отан» партиясы
3 Жанабаев Жанар №3 Боран сайлау округі Қазақ< жоғары,мал дәрігері, заңгер «Ор тас» ЖШC-нің директоры 2-14-57 «Нұр Отан» партиясы
4 Агажаева Гульбаршин №4 Балғын сайлау округі Қазақ жоғары, орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі «Нұр Отан» аудандық филиалы төрағасының орынбасары 2-23-20 «Нұр Отан» партиясы
5 Ережепов Бердыбек Кийсинович №5 Солоновка сайлау округі Қазақ жоғары, зооинженер Шығыс Қазақстан облысының кәсіпкерлер палатасының Катонқарағай аудандық филиалының директоры 2-14-05 «Нұр Отан» партиясы
6 Елюбаева Сауле Зарлыковна №6 Алтынбел сайлау округі Қазақ жоғары, балабақша тәрбиешісі, бастауыш сыныптарының мұғалімі «Катонқарағай ауданының жұмыспен қамту» КММ-нің директоры 2-95-28 «Нұр Отан» партиясы
7 Смагулов Тимур Серикханович №7 Белкарағай сайлау округі Қазақ жоғары, қазақ тілі және қазақ әдебиеті пәндерінің мұғалімі «Катонқарағай ауданының жастар орталығы» КММ-нің маманы 2-94-47 «Нұр Отан» партиясы
8 Кешильбаев Ертай Хабдаганиевич №8 Катонқарағай сайлау округі Қазақ жоғары, инженер -автомеханик «Исатай» ЖШС-нің директоры 2-18-47 «Нұр Отан» партиясы
9 Смагулова Айжан Айткалиевна №9 Алтай сайлау округі Қазақ жоғары, дәрігер акушер-гинеколог Катонқарағай ауданаралық ауруханасының бас дәрігерінің емдеу ісі жөніндегі орынбасары 2-13-49 «Нұр Отан» партиясы
10 Джаманбаев Ринат Ерболович №10 Аққайнар сайлау округі Қазақ жоғары, шет тілдері пәнінің мұғалімі «Катонқарағай аудандық мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы» КМҚК директоры. 2-91-62 «Нұр Отан» партиясы
11 Бралинов Дуйсен Загыпранович №11 Жамбыл сайлау округі Қазақ жоғары, математика пәнінің мұғалімі Аудандық мәслихатың хатшысы 2-11-39 «Нұр Отан» партиясы
12 Байгонусов Арыстанбек Байгазинович №12 Ақсу сайлау округі Қазақ дене шынықтыру пәнінің мұғалімі «Үшбұлақ 23» ЖШС-нің директорының орынбасары.   «Нұр Отан» партиясы
13 Джумагулова Амина Казьякперовна №13 Өрел сайлау округі Қазақ жоғары, география пәнінің мұғалімі Өрел орта мектебінің директоры   «Нұр Отан» партиясы