БIЗДIҢ БАЙЛАНЫСУЛАРЫМЫЗ

Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты
070019
Қазақстан Республикасы
Өскемен қ.
М. Горький к., 40

Тел/факс: 26-48-13

maslihatvko@rambler.ru
maslihatvko@rambler.ru

ҚАТЫСУШЫЛЫҚ
Яндекс.Метрика

Алтыншы шақырылған Глубокое аудандық мәслихатының дерпутаттары


р/н
Сайлау округінің атауы Тегі, аты, әкесінің аты Ұлты Білімі, мамандығы Лауазымы, жұмыс орны Жұмыс телефоны
 8 (72331)
Қай партияға жатады
1 №1 сайлау округі Абильмажинова Гүлмира Мамырбекқызы қазақ Жоғары, Өскемен педагогикалық институты,
орыс тілі мұғалімі
«Ы. Алтынсарин атындағы Глубокое орта мектебі» КММ директоры 2-12-64 Нұр Отан
2 №2 сайлау округі Қадырбаев Дархан Дәулетханұлы қазақ Жоғары, Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті,  Қазақстан тарихының мұғалімі «Нұр Отан» партиясы Глубокое аудандық филиалының бірінші орынбасары 2-22-02 Нұр Отан
3 №3 сайлау округі Карибаева Мархаббат Камелханқызы қазақ Жоғары, Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті,  физика және информатика мұғалімі «№ 1 Белоусовка орта мектебі» КММ  3-17-90 Нұр Отан
 4 №4 сайлау округі Медведев Алексей Геннадьевич орыс Жоғары, Гуманитарлық ұлттық мемлекеттік университеті, көлікпен тасымалдау және пайдалануды ұйымдастыру «Таксопарк» ЖШС механигі   Нұр Отан
5 №5 сайлау округі Жансаитов Рамзан Серікбайұлы қазақ Кәсіптік орта, Гуманитарлық-техникалық колледж, техник-механик Ертіс өндірістік кешенінің «Востокцветмет» ЖШС көлік жөніндегі инженері   Нұр Отан
6 №6 сайлау округі Коротков Александр Александрович орыс 2 жоғары: Алтай мемлекеттік аграрлық университеті, мал дәрігері; Алматы аграрлық мемлекеттік университеті, экономист Жеке кәсіпкер   Нұр Отан
7 №7 сайлау округі Григорьев Владимир Михайлович орыс Арнаулы орта, Өскемен политехникалық колледжі,  техник жылу технигі Алтайский к. қазандық бастығы, «Восток Энерго Белоусовский Энерго СЭС» ЖШС   Нұр Отан
8 №8 сайлау округі Баймульдинов Әкімғазы Асанұлы қазақ Жоғары, Қазақ ауыл шаруашылық институты, ғалым агроном Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы  2-20-90 Нұр Отан
9 №9 сайлау округі Мурзыканова Айгүл Чингисқызы қазақ Жоғары, Өскемен педагогикалық институты, математика мұғалімі Жеке кәсіпкер   Ауыл
10 №10 сайлау округі Журба Николай
Михайлович
орыс Арнаулы, Лениногор ҚКТУ -7, монтаждаушы  «Кировское» КМК директордың міндетін атқарушы   Нұр Отан
11 №11 сайлау округі Ахмадиев Ришат Канетович қазақ 2 жоғары: Өскемен педагогикалық институты, мұғалім;
Новосібір аграрлық университеті, агроном
 «ОХМК» ЖШС директоры 214540, 518345

 

Нұр Отан
12 №12 сайлау округі Псарев  Евгений Александрович орыс Жоғары, Өскемен құрылыс-жол институты, автокөліктің инженер-экономисті  «Восход-молоко» ЖШС директоры, «Союз 2010» ЖШС 24-7-31 Нұр Отан
13 №13 сайлау округі Фараджев Мариф Тарбизович азербайжан Жоғары, С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті, заңгер «Быструха-Астана» ЖШС директордың орынбасары   Нұр Отан
14 №14 сайлау округі Омаров    Кенес Сейсембаевич қазақ Арнаулы орта, Лениногор орман техникумы, ауыл шаруашылығын механизациялау  «Кенес және К» ЖШС директоры  33-2-95 Нұр Отан
15 №15 сайлау округі Антропова Лариса Георгиевна орыс Жоғары, Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті, химия-биология мұғалімі «Тарханка орта мектеп балабақша кешені» КММ химия-биология мұғалімі   53-1-18 Нұр Отан